Mjesec Natjecanje Mjesto Rezultati
LISTOPAD
08./09.10.(sub/ned) Mini grand prix HPS – „Sv. Mihovil“ –
mlađi kadeti i kadeti – 25 m bazen
ŠIBENIK  Rez1 Rez2
15.10. (sub) 10. Plavalin miting Pokal Ribnica –
mlađi uzrasti – 25 m bazen
RIBNICA (SLO)  Rez
22/23.10.(sub/ned) Grand prix HPS – 25 m bazen
Stariji uzrasti
SPLIT  
29.10. (sub) Jesenska liga –I. kolo – 25 m bazen
od ml. kadeta do seniora
RIJEKA  Rez
STUDENI
05. 11. (sub) Jesenska liga – II. kolo – 25 m bazen
od ml. kadeta do seniora
RIJEKA Rez
06.11.(ned) Klupski višeboj – I. kolo – 25 m bazen
početnici M 2006 Ž 2007 g.
RIJEKA  Rez
12./13.11. (sub/ned) Miting „Mladosti“-Grand prix HPS-25m
Stariji uzrasti
ZAGREB  
13.11. (ned) Klupski višeboj – II. kolo – 25 m bazen
početnici M 2006 Ž 2007 g.
RIJEKA Rez1 Rez2 Rez3
19./20.11. (sub/ned) Mini grand prix HPS – „Sv. Keršovan“
– 25 m – mlađi uzrasti
ZADAR  Rez1 Rez2
19./20.11. (sub/ned) Memorijal Spela – Slovenija
Stariji uzrasti
KRANJ(Slo)  
26.11. (sub) Jesenska liga – III. kolo – 25 m bazen
od ml. kadeta do seniora
RIJEKA  Rez
PROSINAC
03.12.(sub) Međunarodni miting „Miklavž“- 25 m
Mlađi uzrasti
LJUBLJANA
(Slo)
 
04.12.(ned) Dan kluba – 25 m bazen
Sve kategorije
RIJEKA  Rez
10.12.(sub) Mini grand prix HPS – Sv. Nikola –
25 m bazen- mlađi uzrasti
VARAŽDIN  
11./12. 12. (sub/ned) Međunarodni miting „ Maribor“ –
50 m bazen
MARIBOR
(Slo)
 
11. 12. (ned) Međunarodni miting 1.Memorijal Noa Zelić “ RIJEKA Rez1 Rez2
17./18.12. (sub/ned) EKIPNO PRVENSTVO HRVATSKE
25 m bazen – „A“ i „B“
ZADAR Rez3 Rez2 Rez1
SIJEČANJ
21 (sub) Dr. Fig
mlađi uzrasti –  25 m
KRANJ
(SLO)
Rez 
VELJAČA
11./12. (sub/nedj) KADETSKO DRŽAVNO PRVENSTVO- 25 m DUBROVNIK  
11./12. (sub/nedj) MM „VIKTORIJA – PRIMORJE“- 50 m RIJEKA  
OŽUJAK
04. (sub) I. Kolo – Proljetne lige – 50 m RIJEKA Rez1
11./12. (sub/nedj) EKIPNO PRVENSTVO HRVATSKE
 „A“ i „B“ –  50 m
ZAGREB  
11./12. (sub/nedj) POKAL JEŽEK
Mlađi uzrasti – 25 m
LJUBLJANA
SLO)
 
25./26. (sub/nedj) Mini-Grand prix „ŽABAC“ – HPS mlađi uzrasti – 50 m ZAGREB  
25./26. (sub/nedj) „PINGVINČEK“ – mlađi uzrasti – 50 m KRANJ
(SLO)
 
TRAVANJ
01.(subota) II. Kolo – Proljetne lige   – 50 m RIJEKA Rez
08/09. (sub/nedj) HPS – mini GP – „Festival plivanja“ – 50 m ZAGREB  
22/23. (sub/nedj) HPS – mini grand prix – „ZPK“ – 50 m ZAGREB  
29.(subota) III. kolo – Proljetne lige  – 50 m RIJEKA  
SVIBANJ
06. (sub) M.M.  ILIRIJA  – 50 m LJUBLJANA  
13/14. (sub/nedj) Sveti Kirin – HPS – mini Grand Prix– 50 m SISAK  
20. (subota) IV. kolo – Proljetne lige  – 50 m RIJEKA Rez
27.(subota) 4.Plivački miting „Rijeka ’08“ – 50 m RIJEKA Rez1  Rez2
27/28. (sub/nedj) HPS grand prix – Sveti Kirin – 50 m SISAK  
LIPANJ
03/04. (sub/nedj) Mali Marnar– HPS mini Grand Prix– 50 m SPLIT Rez2 Rez1
04. (nedj) POKAZNI NASTUP ŠKOLE PLIVANJA RIJEKA  
17.(subota) M.M. „Sv. Vid“ – 50 m RIJEKA  
23 – 25. (p/s/n) OTVORENO PRVENSTVO HR – 50 m RIJEKA  
SRPANJ
01/02. (sub/nedj) REGIONALNO PRVENSTVO – 50 m RIJEKA Rez1 Rez2 Rez3
08.(sub.) VERONIKA – mlađi uzrasti – 50 m KAMNIK  
08/09.(sub.) HPS grand prix – „Medo“  – 50 m ZAGREB  
21/22. (sub/nedj) Kadetsko prvenstvo Hrvatske – 50 m SISAK  
29 –01.08.(s/n/p/u) Prvenstvo Hrvatske dobnih skupina – 50 m ZAGREB  
KOLOVOZ
05/06. (sub/nedj) „C“ ekipno prvenstvo Hrvatske – 50 m