Plivački klub „Rijeka“ osnovan 2008. g.

O R G A N I Z I R A

5. plivački miting „Rijeka ’08“

 

 

Najuspješnije plivačice i plivači: Rezultati

DISCIPLINA PLIVAČICE PLIVAČI
200 m MJEŠOVITO – “C” “B” “A” Rezultati Rezultati
100 m PRSNO – “C” “B” “A” Rezultati Rezultati
50 m PRSNO Rezultati Rezultati
100 m SLOBODNO Rezultati Rezultati
50 m SLOBODNO – “D” Rezultati Rezultati
4×50 m MJEŠOVITO Rezultati Rezultati
100 m LEĐNO Rezultati Rezultati
50 m LEĐNO “D” Rezultati Rezultati
100 m LEPTIR – “C” “B” “A” Rezultati Rezultati
50 m LEPTIR “D” Rezultati Rezultati

Ovdje  preuzmite propozicije u PDF formatu. 

Organizator
  • P.K. Rijeka
  • Jože Grabovšeka 2; Rijeka – Hrvatska
  • e-mail: plivackiklub.rijeka@gmail.com
  • web stranica: plivackiklub-rijeka.hr
  • mob. 095 392 92 93 ili 091 286 58 11
Datum održavanja 27. (subota) 05. 2017 g.
Mjesto i vrijeme održavanja
  • Zatvoreno plivalište “Bazeni Kantrida” –  50 m 10 pruga
  • I. Dio 09:30 sati (zagrijavanje u 08,30sati)
  • II. Dio u 16 sati (zagrijavanje u 15 sati)
Mjerenje Elektronsko – omega timing
Sastanak
delegata
U 09:00 sati (kod sudačkog stola)
Kategorije
  • “A” – ženske i muški rođeni(e) 2004. g.
  • “B” – ženske i muški rođeni(e) 2005. g.
  • “C” – ženske i muški rođeni(e) 2006. g.
  • “D” – ženske i muški rođeni(e) 2007. g.i mlađi(e)
PROGRAM
I.DIO – 09,30 sati II.DIO u 16 sati
  • 50 m LEPTIR “D” – Ž/M
  • 100 m LEPTIR – “C” “B” “A”Ž/M
  • 50 m LEĐNO “D” – Ž/M
  • 100 m LEĐNO – “C” “B” “A”Ž/M
  • 4×50 m MJEŠOVITO – Ž
  • 4×50 m MJEŠOVITO M
  • 50 m SLOBODNO – “D” – Ž/M
  • 100 m SLOBODNO – “C” “B” i “A” – Ž/M
  • 50 m PRSNO “D” – Ž/M
  • 100 m PRSNO – “C” “B” “A”Ž/M
  • 200 m mJEŠOVITO – “C” “B” “A”-Ž/M
  • 4 x 50 m SLOBODNO Ž
  • 4×50 m SLOBODNO M
Opća pravila
  • Svaki klub može nastupiti u svakoj disciplini programa sa
    neograničenim brojem natjecatelja/ki kao i štafeta
  • Sastav štafeta nije vezan uz kategoriju
  • Broj nastupa pojedinca/ke je neograničen
  • Startna lista se formira za svaku disciplinu programa na osnovu
    prijavljenog rezultata
  • Prva tri plasirana u svakoj individualnoj disciplini programa,
    u sve četiri kategorije (Ž/M) biti će nagrađeni medaljama, kao i
    prve tri štafete
  • Najuspješniji pojedinci u ženskoj i muškoj konkurenciji u sve
    četiri kategorije koji u zbiru osvojenih bodova(tablice HPS)
    iz tri inividualne discipline budu najboji dobiti će prigodne nagrade
Startnina
  • Iznosi 35,00 kn po disciplini svakog pojedinca/ke,a svaka
    prijavljena štafeta 35,00 kn.
  • Startnina se uplaćuje na sastanku delegata (od 09 sati) ili na IBAN
    kluba HR3724070001100336250 kod OTP banke
Prijave
  • Definitivne moraju stići putem LENED-A (domaći klubovi)
    do 24. 05. 2017. g., a na e – mail priređivača (inozemni klubovi)
    plivackiklub.rijeka@gmail.com i dubravko.sever@ri.t-com.hr
    do 24. 05. 2017. godine sa slijedećim podacima:

    • Ime kluba
    • Ime i prezime natjecatelja/ke
    • godina rođenja
    • disciplina u kojoj nastupa sa rezultatom u toj disciplini
Ostalo
  • Troškove puta i boravka snose klubovi sudionici
  • Natjecanje se održava sukladno propozicijama FINE, HPS kao
    i ovih propozicija

 

SVIM SUDIONICIMA ŽELIMO USPJEŠNE SPORTSKE REZULTATE I UGODAN BORAVAK U NAŠEM GRADU ČIJE IME S PONOSOM NOSI NAŠ KLUB.